Mlhy Miramosu

Kde a Kdy

Mlhy Miramosu V. – První Přístav

Pátý díl Mlh Miramosu s podtitulem První Přístav se uskuteční 10. – 13. srpna 2017 na obvyklém místě Spáleného mlýna u obce Sedlecko.

Vydáme se do Prvního Přístavu. Města, které je kolébkou lidské civilizace na Kontinentu, kde lidská noha prvně vkročila na tuto pevninu. Kde neustále pulzuje život ve dne v noci a lidé, elfové a trpaslíci žijí společně mezi jedněmi hradbami.

Tento rok bude o velkých politických jednáních, zákulisních kličkách, obchodu a prodeji. Těšíme se na velké množství podniků – čajoven, vývařoven, klubů apod. Hlavním způsobem obživy je totiž obchod a prodej. Do Prvního Přístavu se většina potravin dováží.

Na akci je nutné se registrovat přes registrační formulář v odkazu. Pro letošní rok doporučujeme nejprve kontaktovat organizátory na facebooku (Mianna Noiren, Wolf Wings, Jan Dee).

Seznam volných postav naleznete zde.

 

Pokyny pro přihlašování

1.     Registrační vlna – hráč, který pošle postavu i platbu do 1. 7. 2017 bude platit registrační poplatek 250 Kč + cca 50 Kč na místě v naturáliích.

2.     Registrační vlna - hráč, který pošle postavu i platbu do 15. 7. 2017 bude platit registrační poplatek 300 Kč + cca 50 Kč na místě v naturáliích.

3.     Hráč, který nestihne poslat postavu nebo platbu v těchto termínech bude platit registrační poplatek 350 + cca 50 Kč na místě v naturáliích.

4.     Ten, kdo přijede o den dříve pomoci se stavěním, bude mu po odvedené práci vráceno 50 Kč z registračního poplatku.

Poplatek zašlete na č. u. 1132192010/3030, do poznámky prosím o přezdívku kvůli identifikaci platby. Seznam naturálních příspěvků bude zveřejněn.

Mezní termín je 15. 7. 2017. Pokud k tomuto datu nebude naplněn minimální počet hráčů (tj. 55) budeme muset ročník pro nehratelnost zrušit.

Za organizační tým Mia

Copyright Mlhy Miramosu © 2016. All Rights Reserved.